Zapraszamy dzieci do udziału w konkursie piosenki - "Wiosna ach to Ty"

Zapraszamy dzieci z przedszkoli terenu Gminy Mogilany do udziału w gminnym konkursie piosenki przedszkolnej "WIOSNA ACH TO TY". Honorowy patronat nad konkursem pełni Pan Piotr Piotrowski Wójt Gminy Mogilany.

WIOSNA ACH TO TY GMINNY KONKURS PIOSENKI PRZEDSZKOLNEJ

Celem Konkursu jest:

- rozwijanie zdolności wokalnych dzieci;
- prezentacja i popularyzacja dziecięcej twórczości wokalnej;
- rozbudzanie u małych wykonawców zainteresowań muzycznych i zamiłowania do śpiewu i muzyki;
- rozwijanie wiedzy na temat danej pory roku,
- przedstawianie kultury polskiej związanej z wiosną;
- wyłonienie młodych talentów,

Organizatorem konkursu jest Samorządowe Przedszkole w Mogilanach ul Szkolna 1. Konkurs przeznaczony jest dla dzieci w wieku przedszkolnym 3-7 lat uczęszczających do przedszkoli na terenie gminy Mogilany. Bardzo prosimy o zapoznanie się z Regulaminem konkursu i Kartą zgłoszenia , dostępne poniżej w załączniku!

Warunkiem udziału jest przygotowanie repertuaru piosenki wiosennej oraz czytelne wypełnienie i złożenie karty zgłoszenia uczestnika.

Konkurs odbędzie się w dniu 29 marca 2023 r. (środa) o godz. 10.00 w Przedszkolu Samorządowym w Mogilanach ul Szkolna 1 w Sali gr Tygryski.

Kartę zgłoszenia i oświadczenie RODO należy dostarczyć do Samorządowego Przedszkola w Mogilanach przy ul Szkolnej 1 lub drogą elektroniczną (skan) adres email Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Termin zgłoszeń upływa z dniem 15 marca 2023 roku (tj. środa). Po tym terminie karty nie będą przyjmowane.

docxRegulamin_konkursu_i_karta_zgłoszenia_Wiosna_ach_To_TY.