Wyróżnienie w konkursie recytatorskim

Gratulacje dla Lenki Radomskiej, która otrzymała wyróżnienie w konkursie recytatorskim zorganizowanym przez Centrum Młodzieży im. Henryka Jordana w Krakowie-"Poetyckie Zoo"-wiersze z morałem .
Konkurs miał formę indywidualnej prezentacji utworu poetyckiego o zwierzętach zawierający morał. Nasze przedszkole reprezentowały dzieci z grupy Liski: Lenka Radomska, Emilka Kaczmarczyk, Nadia Tsiubko, Julia Gajda, Nikodem Studziński. Występy małych artystów oceniała komisja, która zwracała uwagę na dobór tekstu i jego pamięciowe opanowanie, interpretację tekstu, kulturę tekstu oraz ogólny wyraz artystyczny. Przedszkolaki z naszej placówki zaprezentowały się bardzo dobrze. Lenka otrzymała wyróżnienie a Julia nagrodę, pozostałe dzieci upominki.

dyplom otrzymała za udział wkonkursie Lena Rjpg

dzieci odbieraja nagrodę za udział w konkursie recytatorskim

dzieci podczas węczenia nagród

dzieci z Lisków na scenie podczas konkursu