Wspólne Kolędowanie

Śpiewanie kolęd to jedna z najstarszych i najpiękniejszych polskich tradycji.
W dniu 10 stycznia w budynku OSP Mogilany odbyło się wspólne kolędowanie z rodzicami oraz zaproszonymi gośćmi: Panem Piotrem Piotrowskim Wójtem Gminy Mogilany, Panią Edytą Misztal Zastępcą Wójta Gminy Mogilany, Panem Zbigniewem Staszczak Przewodniczącym Rady Gminy, Panią Jolantą Jurkiewicz Kierownik ZEAS.
Dzieci wspólnie z wychowawcami przygotowały kolędy i pastorałki.
Wszystkie grupy przedszkolne zaprezentowały swoje umiejętności wokalne. Mali wykonawcy zachwycili swoimi umiejętnościami śpiewania tradycyjnych kolęd i współczesnych pastorałek oraz odwagą i wdziękiem z jakim się zaprezentowały. Po występach dzieci przy akompanianecie Pani Renaty Wnęk, Pani Aleksandry Tylek oraz Pana Bartłomieja Kowala wszyscy wspólnie zaśpiewaliśmy kolędy. Serdecznie dziękujemy Panu Bartłomiejowi Kowal za przygrywanie nam na akordeonie, rodzicom i gościom za obecność.

Pani Dyrektor wita gości

Motylki śpiewaja kolędę

Rodzic śpiewa z dzieckiem na scenie

Biedronki śpiewaja Świeć gwiazdeczko