Tygryski biorą udział w projekcie edukacyjnym Staropolskiej Akademii Nauk Stosowanych w Kielcach.

Dnia 10 listopada dzieci z grupy Tygryski odebrały z rąk Pana Piotra Piotrowskiego Wójta Gminy Mogilany INDEKSY ŻAKA,

gdzie będą mogły zdobywać wpisy zaliczeniowe kursów prowadzonych na Staropolskiej Akademii Kopernikańskiej dla Najmłodszych, której stali się Żakami w ramach udziału w projekcie edukacyjnym Staropolskiej Akademii Nauk Stosowanych w Kielcach. Projekt ten został przygotowany z okazji 550 rocznicy urodzin Mikołaja Kopernika a jego głównymi celami jest poszerzenie wiedzy dzieci na kursach z astronomii, matematyki, pisarza, poety i tłumacza, medyka, ekonomisty i menadżera, prawnika i polityka, oraz rozwijanie i kształtowanie u dzieci kompetencji 4K. Władze Gminy wraz z Dyrekcją Przedszkola życzyły małym Żakom wielu sukcesów edukacyjnych oraz uzyskania dyplomu ukończenia Staropolskiej Akademii Kopernikańskiej dla Najmłodszych.

Tygryski mają indeksy prezentują wszyscy do zdjęcia

chłopcy otrzymuja indeksy żaków

indeksy żaków

Pan wójt wręcza dzieciom indeksy