Teatr "Skrzat" ponownie odwiedza przedszkole.

Dnia 13 05. 2022r. do przedszkola w Mogilanach i Libertowie  przyjechał Z AKTORAMI TEATR "SKRZAT" Z Krakowa. Aktorzy przedstawili spektakl: „Bal u Królowej Kwiatów”.

To bajka pełna barwnych postaci i skocznych piosenek, typowo wiosenna bajeczka rozgrywająca się na leśnej łące zamieszkiwanej przez kolorowe kwiaty oraz wspaniałe owady budzące się do życia.
Postaci: Świerszcz, Żaba, Lis, Kurka, Biedronka, Skrzat, Kwiat, Zając, Królowa Kwiatów. Dzieci podziwiały barwne stroje tych bohaterów, bawiły się wspólnie na łące z królową kwiatów, śpiewając wiosenne piosenki. Przedstawienie bardzo przedszkolakom się podobało, obdarowali aktorów brawami. Dziękujemy za przybycie do naszej "Iskierki" i zapraszamy ponownie.

królowa kwiatów

aktor świerszcz