Piknik Rodzinny w przedszkolu.

Dnia 1 czerwca w Mogilanach i 8 czerwca w Libertowie odbyły się wspaniałe Pikniki Rodzinne w przedszkolu.

Zaproszeni zostali przez Panie i dzieci do przedszkola Rodzice, gdzie w swoich grupach  dzieci recytowały wiersze, śpiewały piosenki z okazji Dnia Mamy i Taty, na koniec rozdały swoim Rodzicom własnoręcznie wykonane upominki z okazji ich święta. Nie zabrakło również upominków i słodkości z okazji Dnia Dziecka. Dziękujemy wszystkim, ktorzy byli zaangażowani w organizację pikniku. Poczęści artystycznej wszyscy udali się do ogrodu przedszkolnego na wspólne zabawy i atrakcje, a było ich wiele: malowanie twarzy, fontanna czekolady, wata cukrowa, kiełbaski z grilla, balonowe zwierzaki, fotobudka i ciesząca się ogromnym zainteresowaniem LOTERIA FANTOWA. WSZYSTKIM RODZICOM BARDZO DZIEKUJEMY ZA PRZYBYCIE I POMOC W ORGANIZACJI PIKNIKU.

soki z tymbarku na pikniku

rodzice korzystają z atrakcji

malowanie na folii

malowanie twarzy