Piknik Rodzinny w naszym przedszkolu

Dnia 2 czerwca w naszym przedszkolu odbył się Piknik Rodzinny.

W ten piękny słoneczny dzień do naszego przedszkola przybyły całe rodziny, na które czekało moc atrakcji: dmuchańce, balony, wata cukrowa, malowanie twarzy, bańki mydlane, zabawy ruchowe prowadzone przez Animatorkę, która umilała czas dzieciom, zajęcia z robotyki, maskotka myszki Miki. Dzieci miały także okazję obejrzeć karetkę, wóz strażacki oraz koparkę. Największym powodzeniem cieszyła się loteria fantowa. Na pikniku nie zabrakło również dobrego jedzenia: kiełbasek z grilla, pizzy oraz pysznych ciast upieczonych przez rodziców. Uśmiechnięte buzie naszych przedszkolaków oraz rodziców świadczą, że piknik był udany. Wszystkim osobom, które przyczyniły się do organizacji pikniku serdecznie dziękujemy. Szczególnie Radzie Rodziców: Paniom Karolinie Mroczek, Elżbiecie Sarnie-Jodłowskiej, Katarzynie Najder. Panu Piotrowi Piotrowskiemu, Wójtowi Gminy Mogilany za objęcie uroczystości patronatem.

kiełbaski z grilla zajęcia z robotyki sadzonki

Myszka Miki na pikniku z dziećmi

zabawa na ogrodzie losy akup ciast zabawa z animatorem

zdjęcia atrakcji balony dmuchańce