IX Bieg przedszkolaków "Sprintem do maratonu"

W dniach 6.06. i 7.06. Nasze przedszkolaki wzięły udział w IX Ogólnopolskim Maratonie Przedszkolaków - „Sprintem do maratonu”,

sprintem do maratonu certyfikat

Celem wydarzenia jest promocja zdrowego stylu życia i aktywnego spędzania czasu, w tym czasu na świeżym powietrzu, popularyzowanie biegów wśród dzieci oraz kształtowanie u przedszkolaków nawyku podejmowania aktywności fizycznej w dorosłym życiu. Po energicznej rozgrzewce, dzieci wystartowały na wyznaczonej trasie. W naszym maratonie wszyscy byli zwycięzcami. Nie liczyło się zdobyte miejsce, a pokonanie wyznaczonego dystansu w miłej atmosferze, promującej zdrowy styl życia. Wysiłek i determinacja naszych maratończyków zostały docenione i nagrodzone wręczeniem specjalnych medali oraz dyplomów. Gratulujemy!.

zdjęcia dzieci biegających Sprintem do maratonu

grupa biedronki z dyplomami z biegu

grupa Jeżyki i Tygryski ćwiczą do biegu

Tygryski otrzymują dyplomy z biegu