Grupa Jeżyki wzięła udział w akcji #ZDROWOROSNĄ

Dzieci z grupy Jeżyki, w dniu Światowego Dnia Ziemi przyłączyły się do akcji #ZDROWOROSNĄ, której organizatorem jest firma ogrodnicza W. Legutko.
Podczas zajęć edukacyjnych, dzieci dowiedziały się dlaczego warto uprawiać rośliny samodzielnie oraz jakie zdrowotne działanie ma koperek. Podczas zajęć praktycznych przedszkolaki nauczyły się zakładać swoją własną hodowlę koperku, jak go podlewać oraz kiedy pojawią się pierwsze rośliny w doniczkach.
Aby koperek nie czuł się samotny,dzieci wsadziły do doniczki ilustrację marchewki, która ma być jego przyjaciółką oraz towarzyszką podczas całego rozwoju. Na koniec zajęć dzieci wykonały ilustracje przedstawiające niesamowite przygody marchewki i młodziutkiego koperku. Dziękujemy firmie W. Legutko (legutko.com.pl), za dostarczenie naszym małym ogrodnikom nasion, doniczek, ziemi i innych akcesoriów, potrzebnych do założenia własnych hodowli ziół.
 akcesoria z paczki

dzieci otwierają paczkę od organizatora akcji

dzieci przy stolikach sieją zioła

dzieci przy stolikach z doniczkami