Głośne czytanie bajek w grupie Jeżyki

Przedszkolaki z grupy JEŻYKI biorą udział w ogólnopolskim projekcie "Mały Miś w świecie wielkiej literatury",
którego celem jest zachęcanie dorosłych do głośnego czytania dzieciom, wprowadzania ich w swat literatury dziecięcej oraz budzenie zaciekawienia książką poprzez zabawy, piosenki i twórczość plastyczną.
Pierwsze głośne czytanie w grupie JEZYKI rozpoczęła mama Marysi- Pani Grażyna Łacna-Walczak, która przedstawiła dzieciom przygody sprytnego liska. Przedszkolaki z wielkim zaciekawieniem wsłuchiwały się w niezwykłe przygody rudego bohatera. Bardzo dziękujemy Pani Grażynie za poświęcony czas. Zapraszamy Rodziców i dzieci do głośnego czytania i odkrywania tajemniczego świata literatury dziecięcej.

czytanie bajek

dzieci słuchają bajki