Dzień Otwarty Funduszy Europejskich w przedszkolu

Przedszkole Samorządowe w Mogilanach w dniu 12.05.2023r. włączyło się do aktywnego udział w X edycji Dni Otwartych Funduszy Europejskich ( DOFE ) organizowanym przez Ministerstwo Funduszy i Rozwoju Regionalnego.

plakat z Dnia Otwartego
Tegoroczna edycja, akcji promującej efekty wdrażania Funduszy Europejskich wśród mieszkańców, m.in. poprzez otwieranie unijnych projektów i siedzib Beneficjentów, odbywa się jako część ogólnoeuropejska kampania pt. ,, Europe In My Region .”

Dni otwarte Funduszy Europejskich w Przedszkolu Samorządowym w Mogilanach, to doskonała okazja, by pochwalić się sukcesem poczynionej inwestycji, realizowanej przy wsparciu unijnych środków. Na naszych gości czekało wiele interesujących zajęć: zabawy integracyjne z chustą animacyjną, gumą sensoryczną, bum bum rurkami, zabawy z wykorzystaniem klocków (Lego robotyka), kodowanie, zabawy dydaktyczne z wykorzystaniem ekranu interaktywnego, zajęcia fab-lab, malowanie twarzy, prelekcja specjalistów PPP " W świecie przedszkola". Odbył się także pokaz multimedialny z historii naszego przedszkola "Jak było, jak jest".

dzieci w ogrodzie z Panem Wójtem

dzieci w ogrodzie z Panią dyrektor i Pania Anią

dzieci kodują przy tablicy

dzieci bawią sie gumą sensoryczną