Z wizytą w OSP Mogilany

Całe przedszkole wybrało się z wizytą do OSP Mogilany. Dzieci miały okazję poznać pracę strażaka, zobaczyć jego wyposażenie oraz dowiedzieć się, jak wygląda codzienna służba. To była niezwykle ciekawa i pełna wrażeń wycieczka!

Serdecznie dziękujemy strażakom z OSP w Mogilanach za ciepłe przyjęcie, poświęcony czas oraz wspaniałą lekcję pełną ciekawostek i niezapomnianych doświadczeń! 

Biedronki przed remizą

Pani dyrektor i dzieci w wozie strażackim

Pszczółki oglądają quada strażaków

Tygryski w osp mogilany

dzieci ze strażakami

 Liski przyglądają się wyposażeniu wozu strażackiego