„Piotruś Pan”

Nasze Przedszkolaki wybrały się do MOKiS w Myślenicach na spektakl pt. „Piotruś Pan”. Przedstawienie bardzo podobało się dzieciom – było dużo śmiechu, radości oraz wspólnej zabawy z aktorami.

 Dzięki takim wydarzeniom dzieci rozwijają umiejętności społeczne, uczą się właściwego zachowania w miejscach publicznych, na ulicy oraz podczas podróży autobusem.

Jeżyki i Tygryski w teatrze

Tygryski i Motylki na widowni

Piotruś Pan występ aktorów